Jakość… nie ilość
Nie ukrywam. Po prostu uwielbiam współpracować z małymi firmami! Zwłaszcza z takimi, dla których działalność to nie tylko sposób na zarobek, ale również pasja! Działając z takimi ludźmi, mam pewność, że będą oni przekładać jakość, nad ilość.
Oczywiście nie wierzę na samo słowo harcerza! W przypadku produktów ekologicznych zawsze pytam o stosowne certyfikaty. Lubię też wiedzieć, jak wygląda cały proces, produkcji i dystrybucji. Dzięki temu mogę Ci zaoferować najlepsze produkty, jakie udało mi się znaleźć na rynku!

Pasieka Morawscy
Urocze małżeństwo, które całkowicie oddało się pszczołom. Zajmują się nie tylko zbiorem miodu i produktami pszczelimi. Ci ludzie aktywnie działają na rzecz pomagania tym małym stworzonkom!

Plantuli
Spytana o pierwsze słowo, które kojarzy mi się z tą marką, bez wahania odpowiedziałabym: NATURA. A to dlatego, że ich świece oprócz pięknego zapachu wyróżniają się również w pełni naturalnym składem!

Marka MydłoStacja
Prosto z serca Beskidu Niskiego — naturalne kosmetyki o roślinnym składzie. Mimo braku jakichkolwiek sztucznych, syntetycznych i niebezpiecznych substancji — ich kosmetyki nadal zachwycają zapachem i jakością!

Manufaktura Natura
Czy da się stworzyć kosmetyki, które mają prosty i czysty skład, które działają? Manufaktura Natura niejednokrotnie udowodniła, że tak! Dlatego tak duży nacisk kładą na pochodzenie wszystkich swoich składników!

Bartnik Mazurski
Setki lat tradycji, które czuć w każdej łyżeczce? Dokładnie tego możemy się spodziewać, gdy mamy do czynienia z gospodarstwem pasiecznym, włączonym do sieci Europejskiego Dziedzictwa Kulinarnego!

Brown House & Tea
Dzięki nim słowo „herbata” nabiera zupełnie innego znaczenia. Codziennie udowadniają dziesiątkom ludzi, że może być ona kraftowa, a dbałość o szczegóły — ma ogromne znaczenie dla smaku.

Prosto Ze Wsi
Jak sama nazwa wskazuje — nie ma tu miejsca na mechaniczne rozwiązania. Własnoręcznie zbierane maliny od razu przerabiane są na przepyszne soki przecierowe. Smacznie. Zdrowo. Naturalnie!

Batom
Trzeba przyznać, że mocno do serca wzięli sobie bezpieczeństwo i dbanie o jakość. A jest to szczególnie ważne przy produkcji ekologicznej żywności. Dlatego coroczne kontrole i odnawiane certyfikaty zgodności — nie stanowią dla nich najmniejszego problemu!

EcoBombs
Prawdziwa para z misją. Przemek i Iwona dokładają wszelkich starań, by ich praca zapewniała zarówno satysfakcje, jak i niosła pomoc planecie. Dzięki nim zasianych zostało do tej pory kilkaset kwiatów… czy zasiejesz z nimi kolejne?

Dowiedz się więcej!
Uwielbiam pozytywnych ludzi, którzy potrafią przekuć swoją pasję w biznes. A jeżeli przy okazji pomagają planecie, ludziom lub zwierzętom — to wiem, że spotkałam bratnią duszę. Dlatego też cieszę się, że dzięki swoim poszukiwaniom, mogę zaoferować Ci produkty, które są zdrowe, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne! Znasz firmę, która mogłaby zagrzać tu miejsce? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat producentów? A może chcesz zadać mi pytanie? Jeżeli tak, to >skontaktuj się ze mną<, a ja z przyjemnością Ci odpowiem!