Witaj w Zdrowo tutaj

Cześć! Mam na imię Martyna i jestem pomysłodawcą, twórcą i koordynatorem Zdrowo tutaj. Choć niektórzy mogą złapać się za głowę, że tylko JEDNA osoba prowadzi sklep, to dla mnie – to norma. Ogarnianie miliona rzeczy naraz od zawsze przychodziło mi z łatwością. Dlatego też – moje życie zawodowe jest mieszanką kreatywności, biznesu i kontaktu z ludźmi. Od pedagoga, przez przedstawiciela handlowego, potem agenta ubezpieczeniowego, aż po młodszego wychowawcę działu penitencjarnego. Jednak mimo różnych obowiązków – od zawsze interesowały mnie wszelkie zagadnienia związane ze zdrowiem. I tak oto powstał mój blog a potem sklep!

Nikt nie jest idealny…

Mimo że przyglądam się temu co jemy i używamy całą rodziną, to nie oznacza, że kurczowo trzymamy się diety. Wszyscy jesteśmy ludźmi! Mnie też zdarzy się zjeść pizzę, wypić dużo kawy, czy nawet pójść do fast fooda (shame, shame, shame). Nie zmienia to jednak faktu, że kiedy zajdzie taka potrzeba zawsze wybiorę kubek przecieru malinowego zamiast witaminy C w tabletce.  Bo małe odstępstwa nie oznaczają, że nie warto dbać o swoje zdrowie!

Zależy mi na jednym…

Żeby wszystko, co ode mnie dostaniesz – było sprawdzone, zdrowe i smaczne. Nie muszę chyba mówić, że to, co spożywamy, ma przełożenie na praktycznie każdą strefę naszego życia. No, ale nie zawsze w tym życiu mamy chwilę, by zastanowić się nad swoim wyborem. Dlatego, jeżeli nie masz czasu czytać, sprawdzać i testować na własnej skórze – mam dla Ciebie dobre wieści. Zrobiłam to za Ciebie!

Tutaj? Zdrowo, jak nigdzie!

Zdrowo tutaj jest miejscem, gdzie główną rolę gra zaufanie! Z racji, że sama nie raz wyrzuciłam pieniądze na bezwartościowe, przekłamane lub nieskuteczne produkty – nie mam najmniejszego zamiaru, by zrobić to samo moim Klientom. Jestem przekonana, że bazując na własnym doświadczeniu w tej dziedzinie, moi klienci zawsze dostaną wiarygodny i sprawdzony produkt. Dlatego każdy, absolutnie każdy producent jest przeze mnie dokładnie sprawdzany.

W moim sklepie nie znajdziesz produktów, które mają wątpliwe pochodzenie. Znajdziesz tutaj tylko to, co już miałam okazję sprawdzić i co zawsze chętnie polecę swoim przyjaciołom. A jestem w stanie to zagwarantować, ponieważ osobiście testuję, próbuję i prześwietlam wszystkie składy i fundamenty firm, z którymi współpracuję.

Dbajmy o przyrodę…

W wolnym czasie uwielbiam przebywać na łonie natury. Spacerowanie z plecakiem po leśnych ścieżkach i biwakowanie dla mnie idealnym relaksem. Wtedy mogę poczuć, że moje starania związane z edukacją ekologiczną mają ogromne znaczenie. Oczywiście nieraz zdarzy mi się zasiedzieć przed netflixem. Często też spędzam czas z dziećmi prowadząc dla nich autorskie zajęcia związane z edukacją ekologiczną.

I jak?

Zrobiłam Ci smaka?

To śmigaj buszować po produktach!

[[ (…) i pamiętaj  – Zdrowo tutaj! ]]