Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera bądź w paczkomacie

Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego

ZDROWO TUTAJ
Kraków, ul. Banacha 35/43
31-235 Kraków

Bank PKO BP
Nr konta: PL 71 1020 2906 0000 1802 0503 0491

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

Płatność kartą płatniczą lub online.
Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online HotPay. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym są dokonywane za pośrednictwem HotPay, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Ważne! Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego Zdrowo tutaj.