Pomagamy pszczołom. Siejemy kwiaty, edukujemy.

pszczoła na kwiecie

W ramach dbania o Twoje zdrowie często korzystamy z naturalnych składników. A korzystając ze skarbów natury — należy dać coś w zamian. A skoro w tak wielu produktach pomagają nam pszczoły, to my również musimy im pomóc! Bardzo możliwe, że obił Ci się o uszy fakt, że brak tych małych stworzonek może oznaczać również brak… ludzi. Niestety, ale to prawda. Dlatego tak ważne jest, aby wspierać naszych pracowitych pomocników, póki nie jest za późno!

Wiem, wiem. Pewnie masz w tym momencie przed oczami wizję pracy przy ulach lub inne działania wymagające dużego nakładu czasu i pracy. Spokojnie. Możesz pomagać w komfortowych warunkach. Na tyle przyjemnych, że osobiście uczę dzieci podczas swoich warsztatów, jak zrobić domek dla pszczół, bomby kwietne oraz zdrowe batoniki owsiane z miodem. Skąd wiem, że to nie wymaga ogromnego doświadczenia? Ponieważ sama na co dzień pomagam zapylaczom i pszczelarzom!

pszczoła na kwiecie
pszczoła na kwiecie

Nie musisz daleko szukać! Wspomniałam już, że to dość łatwe? No teraz pokażę Ci, jak bardzo! Prawda jest taka, że samo rozrzucenie bomb kwiatowych może znacząco pomóc! Możesz ją wykonać samodzielnie, czego nauczysz się >tutaj< zaopatrzyć się w nią u naszych przyjaciół z EcoBombs lub kupić naszą Łąkę Kwietną.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Nawet jeżeli rozsiewanie nasion, to dla Ciebie zbyt wiele — nadal możesz pomóc! Wystarczy, że będziesz edukować ludzi wokół siebie, jak ważne są pszczoły. A możesz to zrobić, udostępniając moje artykuły, podcast lub filmiki! Rozmawiaj też z nimi i uświadamiaj ich w tym temacie.

pszczoła na kwiecie

Zadbajmy razem o wspólną przyszłość!