Co nas łączy, napędza i daje poczucie spełnienia.

Nasze Wartości

Każdy kieruje się w swoim życiu własnymi wartościami. Dla niektórych może to być zysk. Dla innych zdrowie. Dla jeszcze innych bezpieczeństwo. Tworząc swoją markę, wiedziałam, że chcę, aby moje wartości znajdowały swoje odbicie w firmie. Dlatego mam z tyłu głowy jedno, bardzo ważne słowo przy okazji każdej decyzji związanej ze Zdrowo Tutaj.

Odpowiedzialność. Oczywiście w pełnym jej wymiarze. Nie mogłoby być inaczej, ponieważ nie byłabym w stanie sprzedawać produktów, co do których nie byłabym w 100% przekonana!

Ponadto, czułabym się potwornie, gdyby producent, dostawca czy partner biznesowy działał niezgodnie z moją misją, szkodził środowisku lub używał szkodliwych składników. Chciałabym żeby moi Klienci darzyli mnie zaufaniem. Dlatego robię wszystko, aby na nie zasłużyć i nigdy go nie nadszarpnąć!

W kontekście odpowiedzialności — patrzę też przez jej społeczny pryzmat. Dlatego edukuje swoich Klientów i dbam, by mieli wszystkie informacje odnośnie produkcji i procesów.

Wspaniałym bonusem w mojej pracy jest możliwość angażowania się w różne akcje i kampanie społeczne na rzecz ochrony przyrody. Prowadzę warsztaty dla dzieci.

Staram się w formie zabaw lub wspólnego śpiewania piosenek przekazać im jak ważne jest dbanie o przyrodę i szanowanie zasobów, którymi dysponujemy.

Czy możemy odwrócić masową produkcję żywności, kosmetyków, która powstaje kosztem natury? Tak! Bo ta mała, wielka zmiana zaczyna się od Ciebie.

Nasze Wartości

Poprzez Twój ŚWIADOMY WYBÓR