Prosto ze wsi – smak przetworów z dzieciństwa

prosto-ze-wsi-smak-przetworow-z-dziecinstwa-soki-przecierowe-z-malin-na-drewnianym-stole

W letnie, ciepłe dni, przenosimy się na malowniczą wieś, by przywieźć dla was najbardziej soczyste dary natury. Zaprosiliśmy do naszego asortymentu sklepu Zdrowo tutaj markę Prosto ze Wsi. Wiemy, jak ważne jest zatrzymanie na dłużej letnich, owocowych smaków. Nie akceptujemy konserwantów, sztucznych barwników i fantazyjnych ulepszaczy smaku – tolerujemy naturę i ekologię. W tej kwestii w stu procentach dogadujemy się z marką z województwa dolnośląskiego. Zapraszamy Cię w podróż po najpiękniejszych owocowych sadach…  

przetwory-soki-musy-przeciery-z-malin-jezyn-jagod-w-szklanych-butelkach-anna-duda

Maliny Prosto ze Wsi

Prosto ze Wsi to bezkonkurencyjni specjaliści z zakresu uprawy malin. Skąd tak odważne stwierdzenie? Owoce zbierają własnoręcznie, selekcjonując i wybierając te najbardziej soczyste i nieskazitelne. Soki wytwarzane są w dniu zbioru, stąd produkcja odbywa się tylko w letnie miesiące. Jeżyny bezpośrednio z krzewów lądują w uroczych butelkach, a smak pozostaje szczelnie zamknięty. To producent ekologicznych soków przecierowych, syropów oraz konfitur. Niczym z babcinej spiżarni – niczym Prosto ze Wsi! 

prosto-ze-wsi-konfitura-z-calymi-owocami-wisniowa-245-g

Prosto ze Wsi

Konfitura z całymi owocami

wiśniowa - 245 g

11.90zł

Ekologiczne legalne plantacje

Jak sami mówią – prowadzimy plantacje zgodnie z naturą. Produkcja przetworów odbywa się w okresie letnim, kiedy na drzewach pojawiają się dojrzałe, soczyste owoce. Czy marka Prosto ze Wsi jesienią i zimą odpoczywa? Nie – zajmuje się sprzedażą tego, co zostało wyprodukowane w poprzednich miesiącach. Soki przecierowe są idealnym dodatkiem do napojów, deserów i dań. Mogą być słodkim, ale naturalnym uzupełnieniem budyniu, ryżu, czy owsianki. Pozwól sobie na odrobinę lata w mroźne, zimowe wieczory. Prosto ze Wsi to magia – pozwala twoim kubkom smakowym przenosić się w czasie!  

prosto-ze-wsi-kolaz-zdjec-krzwy-mailn-pola-z-krzewami-mailn-konfitury

Niesłodzony smak surowych witamin

Marka Prosto ze Wsi wydobywa z owoców wszystko to, co najlepsze. Przy produkcji soków przecierowych, usuwa tylko pestki, pozostawiając miąższ i płynny smak owoców – wydobywając z nich wartości i witaminy. A co więcej? Owocową przetwórnię rzemieślniczą ma u siebie w gospodarstwie, co pozwala w pełni kontrolować proces produkcji. Tak jak i my, nie lubią słodzić. Posiadają w ofercie jedynie soki lekko słodzone, dla miłośników smaku słodko-kwaśnego. Słodycz wydobywają za pomocą minimalnego dodatku cukru trzcinowego lub galaretki z pektyny jabłkowej na bazie soku. 

anna-duda-certyfikaty-i-odznaczenia-dla-polskiego-producenta-prosto-ze-wsi

Niesamowite miejsce produkcji

W naszym sklepie Zdrowo tutaj nie spotkasz konserwantów, sztucznych barwników oraz komercyjnych firm, od których czuć nieszczerość. Producent naturalnych soków i przecierów Prosto ze Wsi to niesamowita historia za sprawą położenia sadów, w których uprawiają owoce. Gospodarstwo rolne położone jest na pięknych Wzgórzach Trzebnickich. Miejsce to charakteryzuje się niesamowitym klimatem i świetnymi warunkami do uprawy. W okolicy znajdują się liczne sady i winnice. Wcześniej były to tereny uzdrowiskowe, obecnie stały się urokliwym miejscem uprawy najpiękniejszych owoców.

prosto-ze-wsi-bio-sok-ekologiczny-malinowy-500-ml

Prosto ze Wsi

BIO sok tłoczony

malinowy - 500 ml

18.90zł

Natura wie, co dla Ciebie najlepsze

Wybieramy ekologiczne i naturalne produkty. Współpracujemy z firmami, które mają do zaoferowania tylko to, co najlepsze. Ufamy markom, które w są szczere. Konfitura wiśniowa z całymi owocami? A może wolisz cierpki smak niezwykle zdrowej czarnej porzeczki? Zabierz ze sobą to, co chcesz. Dziękujemy, że zdecydowałeś/aś wybrać się z nami na malowniczą wieś. Teraz możesz zostać tam na dłużej… Poczuj smak letnich owoców i ciesz się nim przez cały rok!  

prosto-ze-wsi-kolaz-zdjec-konfitura-zywe-octy-w-szklanych-butelkach-pszczola-zapylajaca-krzew-malinowy

Zainteresował Cię ten artykuł? Poleć go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *